Skip to main content
Lucky Elk

Garlic Cookies · Greenhouse THCa Flower — 7g

FlowerHybridCookies

$8.86per gram

$62.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

4% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Lucky Elk in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · from the listing title
Nutrients
Organic · from the description, low confidence
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Cookies at other stores

$10.00–$12.00 per gramEvery Cookies listing
  1. BioWellnessXWhite Boy Cookies THCa Flower – Elite AAA – 7g$70.00$10.00/g
  2. Bloomz HempTHCA Moonrocks – 7g, Flavor: Tropical Cookies$83.99$12.00/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.