Skip to main content
BioWellnessX

White Boy Cookies THCa Flower — Elite AAA — 3.5g

FlowerHybridCookies

$15.71per gram

$55.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

59% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $55.00 for 30 days, 4 price checks
Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens BioWellnessX in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 11, 20264 checksNow $55.00

No package-price changes in the recorded history.

Cookies at other stores

$8.86–$12.00 per gramEvery Cookies listing
  1. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 7g$62.00$8.86/g
  2. Bloomz HempTHCA Moonrocks – 7g, Flavor: Tropical Cookies$83.99$12.00/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7.0g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.