Skip to main content
Lucky Elk

THCa Live Hash Rosin · Budget — Sour Strawberry Mintz — 3.5g

ConcentratesHybridStrawberry

$47.14per gram

$165.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live hash rosin, 3–5 g.

Strawberry
$32.50/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $22.29–$42.39/g
Share on X

Opens Lucky Elk in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Budget · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live hash rosin · from the listing title

Strawberry at other stores

$16.00–$30.00 per gramEvery Strawberry listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Strawberry Gary$40.00$16.00/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Haze x Candyland x Strawberry Haze (S/S/S)$50.00$25.00/g
  3. Akira BotanicalsStrawberry Kiwi 1:3 THCa Live Resin Dabs – By Weight: – 7g$200.00$28.57/g
  4. Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Strawberry 2.1, Size: – 3.5g$105.00$30.00/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.