KIND — Blueberry Zkittlez — 28 Grams — Indica
$1.79per gram
$50.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 15.9% THCa
Reported on the linked COA, lab not identified
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
73% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Blueberry
- $4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- a lab we could not verify
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Blueberry at other stores
- Plain JaneBlueberry Skittlez - THCA Flower – 14g$50.00$3.57/g
- Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 oz$169.99$6.00/g
- Holy City FarmsBlueberry Pancake – 16 gr$98.45$6.15/g
How this comparison was built
3 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







