Skip to main content
Holy City Farms

Blueberry Pancake — 16 gr

FlowerHybridBlueberry

$6.15per gram

$98.45 product total for 16g; shipping calculated by vendor; before tax

14% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Blueberry
$4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Share on X

Opens Holy City Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Aug 15, 20262 checksNow $98.45

No package-price changes in the recorded history.

Blueberry at other stores

$1.61–$6.00 per gramEvery Blueberry listing
  1. Smoke KindLITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica$45.00$1.61/g
  2. Plain JaneBlueberry Skittlez - THCA Flower – 14g$50.00$3.57/g
  3. Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 oz$169.99$6.00/g
How this comparison was built

3 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.