Skip to main content
SnapDragon Hemp

THCA Live Resin Concentrate — Tropicana Cherry Badder (Sativa-Dominant Hybrid), Weight: — 3.5g

ConcentratesSativaTropicana

$15.71per gram

$55.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

5% below the $16.57/g median of 6 stores' live resin, 3–5 g. The middle half run $15.78–$19.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 3–5 g (33 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Tropicana
$25.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $19.37–$60.00/g
Share on X

Opens SnapDragon Hemp in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Tropicana at other stores

$25.00–$95.00 per gramEvery Tropicana listing
  1. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Pink Z x Dragon Fruit x Tropicana (I/H/S)$50.00$25.00/g
  2. Simply MaryTropicana Cherry Rosin – 2g$189.99$95.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2.0g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.