Skip to main content
Super Greens Hemp

Boutiq Switch — 2G — V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank — Pink Z x Dragon Fruit x Tropicana (I/H/S)

ConcentratesSativaTropicana

$25.00per gram

$50.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

65% above the $15.20/g median of 13 stores' diamonds, 1.5–3 g. The middle half run $14.99–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 13 stores' diamonds at 1.5–3 g (36 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Tropicana
$25.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $19.37–$60.00/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Diamonds · from the listing title

Tropicana at other stores

$15.71–$95.00 per gramEvery Tropicana listing
  1. SnapDragon HempTHCA Live Resin Concentrate – Tropicana Cherry Badder (Sativa-Dominant Hybrid), Weight: – 3.5g$55.00$15.71/g
  2. Simply MaryTropicana Cherry Rosin – 2g$189.99$95.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2.0g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.