Live Badder 2G: Grape Pie
$12.99per gram
$25.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax
26% below the $17.50/g median of 7 stores' badder, 1.5–3 g. The middle half run $14.10–$22.49/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 7 stores' badder at 1.5–3 g (16 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $25.99 for 30 days, 4 price checks
- Grape
- $30.39/g median across 7 listings at 4 stores, middle half $20.79–$42.84/g
Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Badder · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Grape at other stores
- CryspGrape Gas | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
- Simply MaryGrape Cream Cake Resin – 2g$39.99$20.00/g
- BaysmokesTHCa Live Hash Rosin - Tier 3 – 4 Grams – Grape Gas$99.99$25.00/g
- White Ash ReserveHRC T1 Grape Gas – 2g$75.00$37.50/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2.0g–4g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







