Skip to main content
Rush Hemp Farms

Gelato THCa Badder

ConcentratesHybridGelato

$16.00listed

$16.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Last 30 days
At its 30-day low. $16.00–$20.00 observed, 3 price checks
Gelato
$20.36/g median across 6 listings at 5 stores, middle half $20.00–$24.98/g
Share on X

Opens Rush Hemp Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Concentrate type
Badder · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 6, 20263 checksNow $16.00
$16$18$20Sep 6Sep 13

Gelato at other stores

$15.00–$24.98 per gramEvery Gelato listing
  1. Lucky ElkTHCa Crumble – Purple Gelato – 10g$150.00$15.00/g
  2. SnapDragon HempTHCA Live Resin Concentrate – Gelato Badder (Indica), Weight: – 3.5g$55.00$15.71/g
  3. CryspBerry Gelato | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
  4. The Hemp Doctor1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE | 2G – Gelato$49.95$24.98/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2g–10g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.