Skip to main content
The Hemp Doctor

1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE — 2G — Gelato

ConcentratesHybridGelato

$24.98per gram

$49.95 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

64% above the $15.20/g median of 13 stores' diamonds, 1.5–3 g. The middle half run $14.99–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 13 stores' diamonds at 1.5–3 g (36 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, live resin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gelato
$20.36/g median across 6 listings at 5 stores, middle half $20.00–$24.98/g
Share on X

Opens The Hemp Doctor in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Diamonds · from the listing title

Gelato at other stores

$15.71–$45.97 per gramEvery Gelato listing
  1. SnapDragon HempTHCA Live Resin Concentrate – Gelato Badder (Indica), Weight: – 3.5g$55.00$15.71/g
  2. CryspBerry Gelato | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
  3. Lucky ElkTHCa Crumble – Purple Gelato – 1g$20.00$20.00/g
  4. BioWellnessXTHCA Diamonds – 99.9% Pure THCA Concentrates – 1g THCA Diamonds Gelato$45.97$45.97/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.