Skip to main content
SnapDragon Hemp

THCA Live Resin Concentrate — Gelato Badder (Indica), Weight: — 3.5g

ConcentratesHybridGelato

$15.71per gram

$55.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

5% below the $16.57/g median of 6 stores' live resin, 3–5 g. The middle half run $15.78–$19.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 3–5 g (33 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gelato
$20.36/g median across 6 listings at 5 stores, middle half $20.00–$24.98/g
Share on X

Opens SnapDragon Hemp in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Gelato at other stores

$20.00–$24.98 per gramEvery Gelato listing
  1. CryspBerry Gelato | Live Resin | Sugar – 2g$39.99$20.00/g
  2. The Hemp Doctor1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE | 2G – Gelato$49.95$24.98/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.