Skip to main content
Kache Shop

Premium Live Rosin — 3.5g, Strain: Tamarind Candy

ConcentratesHybridCandy

$42.86per gram

$150.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.

Last 30 days
Steady at $150.00 for 30 days, 4 price checks
Candy
$17.00/g median across 9 listings at 6 stores, middle half $13.24–$27.00/g
Share on X

Opens Kache Shop in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 11, 20264 checksNow $150.00

No package-price changes in the recorded history.

Candy at other stores

$11.66–$39.16 per gramEvery Candy listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Candy Chrome$34.99$11.66/g
  2. CryspApple Candy | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
  3. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Candy Fumes$40.00$16.00/g
  4. Black Tie CBDTHCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Case (6 Grams)$234.99$39.16/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2.5g–6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.