Skip to main content
Black Tie CBD

THCA TEMPLE BALL (HASH) — CANDY GAS — 1 Case (6 Grams)

ConcentratesHybridCandy

$39.16per gram

$234.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell hash, 5–10 g.

Candy
$17.00/g median across 9 listings at 6 stores, middle half $13.24–$27.00/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Hash · from the listing title

Candy at other stores

$6.49–$17.14 per gramEvery Candy listing
  1. Fern Valley FarmsCandy Gorilla Burgers | THCA Kief – 7g$46.00$6.49/g
  2. LooperverseLive Badder 3G: Candy Chrome$34.99$11.66/g
  3. CryspApple Candy | Live Resin | Sugar – 5g$79.99$16.00/g
  4. Kache ShopPremium Live Badder – Hood Candy, Size: – 3.5g$60.00$17.14/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3g–7.1g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.