Skip to main content
Bloomz Hemp

THCA Flower — Snow Caps — 28g, Flavor: Gary Payton

FlowerHybridGary Payton

$6.00per gram

$167.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

11% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (577 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gary Payton
$7.17/g median across 12 listings at 6 stores, middle half $5.38–$9.93/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gary Payton at other stores

$2.86–$7.86 per gramEvery Gary Payton listing
  1. Smoke KindKIND - Gary Payton - Minis - 14 Grams - Hybrid$40.00$2.86/g
  2. Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 oz$174.99$6.17/g
  3. Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built

3 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.