Skip to main content
Smoke Kind

KIND — Gary Payton — Minis — 14 Grams — Hybrid

FlowerHybridGary Payton

$2.86per gram

$40.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 17.5% THCa

Reported on the linked COA, lab not identified

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

40% below the $4.74/g median of 14 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 10–20 g. The middle half run $3.48–$5.84/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 14 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 10–20 g (177 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gary Payton
$7.17/g median across 12 listings at 6 stores, middle half $5.38–$9.93/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

What this listing is

Flower grade
Minis · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
a lab we could not verify
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
17.46%
Total THC
15.59%
CBD
1.90%

Gary Payton at other stores

$5.71–$7.86 per gramEvery Gary Payton listing
  1. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton$159.99$5.71/g
  2. Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 7g$48.99$7.00/g
  3. Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.