Ounce Deals THCa Flower — Garlic Cookies
$60.00listed
$60.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Cookies
- $5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Greenhouse · from vendor data
Cookies at other stores
$1.96–$12.00 per gramEvery Cookies listing
- BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 28 grams, Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)$55.00$1.96/g
- Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
- Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$220.00$7.86/g
- Bloomz HempTHCA Moonrocks – 7g, Flavor: Tropical Cookies$83.99$12.00/g
How this comparison was built
4 flower listings · 7g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Super Greens Hemp
More flower listings
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g







