Skip to main content
Bloomz Hemp

THCA Moonrocks — 7g, Flavor: Tropical Cookies

FlowerHybridCookies

$12.00per gram

$83.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell infused flower, 5–10 g.

Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Bloomz Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Infused · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Cookies at other stores

$2.50–$8.29 per gramEvery Cookies listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)$35.00$2.50/g
  2. Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
  3. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 14g$116.00$8.29/g
How this comparison was built

3 flower listings · 14.0g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.