Skip to main content
Zkittlez flower
Type
Hybrid
Dominant terpene
Caryophyllene
Average THCa
22.5%

Zkittlez from the vendors

Zkittlez — Gas BoysZkittlez — Simply MaryZkittlez — Simply MaryZkittlez — Boston Hemp IncZkittlez — Mr Hemp FlowerZkittlez — Cheef BotanicalsZkittlez — Cheef BotanicalsZkittlez — Simply MaryZkittlez — Simply MaryZkittlez — Buy THCaZkittlez — Quantum ExoticsZkittlez — Simply Mary

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

4 COA documents
Average THCa22.5%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Top Terpenes
Caryophyllene
0.86%
Myrcene
0.36%
Limonene
0.20%
Bisabolol
0.11%
Humulene
0.10%
Pinene
0.03%
Nerolidol
0.03%
Ocimene
0.03%

Structured values were readable for 4 listings. Numeric averages use 4 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Zkittlez

Open full market search
Store-balanced median$7.68/g
Best current $/g$3.33/gGas Boys57% below median
Typical store range$4.43–$11.54/g
Stores compared7

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Gas BoysPINK ZKITTLEZ DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS 2CT Pouch ( Each)
1.5G$3.33/g$9.99
Simply MaryZkittlez BX1 Smalls
1G · 3.5G · 7G$3.57–$79.99/g$49.99–$199.99
Boston Hemp IncZkittlez THCa Flower
1/8 · 1/4 · 1/2$5.29–$8.46/g$29.99–$149.99
Mr Hemp FlowerZkittlez Strain THCA Flower (Indica)
3.5 G · 7 G · 14 G$7.68–$12.86/g$45.00–$215.00
Cheef BotanicalsZkittlez THCA Pre-Rolls – Hybrid (5 | )
3.5G$11.43–$12.86/g$40.00–$45.00
LooperverseLive Badder : Gusherz x Zkittlez
2G · 3G$11.66–$12.99/g$25.99–$34.99
Super Greens HempTHCa Sugar Diamonds – – Zkittlez
1 G · 3.5 G$14.29–$20.00/g$20.00–$50.00
Buy THCaHindu Zkittlez – Exotic THCa Flower
1 option—$29.99
Quantum ExoticsZkittlez Indoor THCa Flower
1 option—$40.50

Available products