Lowest indexed $/gAvailability61 in stock
Lab evidenceNo product-level reports
Flower average$6.31/g
Shopper reviewsNo reviews yet
Latest indexed price check: Sep 29, 2026.
61 in-stock listings · 61 indexed
Compare current inventory
Lowest indexed $/g











Cherry Pie THCa Flower: Premium Private Reserve Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz
$5.29/g$149.99
Checked Sep 29


The Grouch THCa Flower: Premium Indoor Exotic THCa Flower by Boston Hemp – 1 oz
$5.29/g$149.99
Checked Sep 29



Skywalker OG THCa Flower: Premium Indoor-Grown Exotic THCa Flower – 1 oz
$5.29/g$149.99
Checked Sep 29


El Chapo THCa Flower: Premium Indoor Hydroponic Exotic Hemp Flower – 1 oz
$5.29/g$149.99
Checked Sep 29




Across the catalog
What that adds up to
Categories
- Flower
- 49
- Concentrates
- 12
Drop alerts
Get an email when Boston Hemp Inc lists new inventory.
Get drop alerts from Boston Hemp Inc
What the index shows
TerpSeek currently indexes 61 in-stock listings out of 61 catalog records for Boston Hemp Inc. Flower is the largest indexed category with 49 listings.
- Flower · 49
- Concentrates · 12
- Flower listings average $6.31/g across 49 eligible in-stock listings, 6% below the indexed flower average.
- TerpSeek has not found a lab report that names a specific listing in the indexed catalog.
This describes TerpSeek’s indexed catalog. It does not establish fulfillment performance, product quality, or whether every lab report is current.
Cross-reference
Same strains, other vendors
Product Reviews
Loading reviews…
Reviews
Community-submitted reviews are not purchase-verified.
Loading reviews…
