Skip to main content

Strain profile

Mochi

Breeder
Cookie Family
Mochi flower
Type
Hybrid

Mochi from the vendors

Mochi — BaysmokesMochi — BaysmokesMochi — Super Greens HempMochi — BaysmokesMochi — BaysmokesMochi — UtoyaMochi — Bloomz HempMochi — Flow GardensMochi — Best Buds BFF

Offers

Where to find Mochi

Open full market search
Store-balanced median$5.68/g
Best current $/g$3.35/gBaysmokes41% below median
Typical store range$3.93–$5.71/g
Stores compared5

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
BaysmokesTHCa Smalls – – Mochi
7G · 14G · 28G$3.35–$5.00/g$35.00–$189.99
Super Greens HempPremium Indoor THCa Smalls – – Mochi
3.5 G · 7 G · 14 G$3.93–$6.43/g$22.50–$110.00
UtoyaMochi THCA Flower | Classic Hybrid
112G$5.68/g$635.99
Bloomz HempTHCA Flower – , Flavor: Mochi
3.5G · 7G · 28G$5.71–$8.00/g$27.99–$159.99
Flow GardensMochi Punch – ()
28G$7.50/g$210.00
Best Buds BFFMochi – 26% THCa Hydro Hemp Flower
1 option—$11.99

Available products