Gush Mintz from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa23.1%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 3 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Gush Mintz
Store-balanced median$7.17/g
Best current $/g$1.07/gLit Farms85% below median
Typical store range$1.99–$21.73/g
Stores compared8
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Black Tie CBDTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | Ounce – MINIS – GUSH MINTZ (INDOOR)
30 G$4.33–$16.33/g$129.99–$489.99BaysmokesBulk THCa Live Rosin Tier 3 – – Gush Mintz
7 G · 14 G · 28 G$19.64–$22.86/g$160.00–$550.00Lucky ElkTHCa Live Hash Rosin · In-House – GMO x Gush Mintz Truffle
1G · 3.5G$54.29–$60.00/g$60.00–$190.00Available products
Gush Mintz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
Premium CultivarsPrice checked today
$1.75/g$49.00 · 1 oz
Gush Mintz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
Premium CultivarsPrice checked today
$1.75/g$49.00 · 1 oz
Gush Mintz THCA Flower (Premium) – Ounce (28g)
Premium CultivarsPrice checked today
$2.82/g$79.00 · 1 oz
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GUSH MINTZ (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$4.33/g$129.99 · 1 oz
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1/4 Lb MINIS – GUSH MINTZ (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$16.33/g$489.99 · 30g
Bulk THCa Live Rosin Tier 3 – 28 Gram – Gush Mintz
BaysmokesPrice checked today
$19.64/g$550.00 · 1 oz
THCa Live Hash Rosin · In-House – GMO x Gush Mintz Truffle – 3.5g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$54.29/g$190.00 · 3.5g
THCa Live Hash Rosin · In-House – GMO x Gush Mintz Truffle – 1g
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$60.00/g$60.00 · 1g

























