Skip to main content

Strain profile

Crunch Berries

Crunch Berries flower
Type
Hybrid
Average THCa
17.0%

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

1 COA document
Average THCa17.0%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 1 listing. Numeric averages use 2 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Crunch Berries

Open full market search
Store-balanced median$8.99/g
Best current $/g$5.71/gSmoke Kind36% below median
Typical store range$7.35–$13.78/g
Stores compared3

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Smoke KindBoutique Exotics - Crunch Berries - - Hybrid
4 G · 28 G$5.71–$10.00/g$40.00–$160.00
The Hemp DoctorTHCA BUBBLE HASH | – Crunch Berries
2G$8.99/g$17.98
Simply MaryCrunch Berries
7G$18.57/g$129.99

Available products