Skip to main content
Crysp

Lemon Cherry Gelato — Dry Sift Kief — 2g

ConcentratesHybridLemon Cherry Gelato

$9.99per gram

$19.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 38.7% THCa

Badger Labs, tested 15 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell dry sift, 1.5–3 g.

Lemon Cherry Gelato
$26.57/g median across 6 listings at 5 stores, middle half $16.00–$30.99/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Dry sift · from the listing title

Lab results

Tested by
Badger Labs
Test date
Jul 8, 2025, over a year old
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
38.68%
CBD
4.65%

Lemon Cherry Gelato at other stores

$16.00–$38.49 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
  1. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Lemon Cherry Gelato$40.00$16.00/g
  2. Lucky ElkTHCa Shatter – Lemon Cherry Gelato – 3.5g$88.00$25.14/g
  3. Yumz LabAfghan Habibi Gold Seal Hashish - Lemon Cherry Gelato | – 1g$30.99$30.99/g
  4. Shop Hello MaryLemon Cherry Gelato THCa Rosin$39.99$38.49/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.