Skip to main content
Lucky Elk

THCa Shatter — Lemon Cherry Gelato — 3.5g

ConcentratesHybridLemon Cherry Gelato

$25.14per gram

$88.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell shatter, 3–5 g.

Lemon Cherry Gelato
$26.57/g median across 6 listings at 5 stores, middle half $16.00–$30.99/g
Share on X

Opens Lucky Elk in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Nutrients
Organic · from the description, low confidence
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Shatter · from the listing title

Lemon Cherry Gelato at other stores

$9.99–$16.00 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
  1. CryspLemon Cherry Gelato | Dry Sift Kief – 2g$19.99$9.99/g
  2. Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – Lemon Cherry Gelato$40.00$16.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–2.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.