Skip to main content
Lit Farms

Blue Dream THCA Flower

FlowerHybridBlue Dream

$1.43per gram

$24.99 product total for 17.5g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 22.3% THCa

Badger Labs, tested 4 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Blue Dream
$7.50/g median across 35 listings at 15 stores, middle half $3.86–$10.62/g
Share on X

Opens Lit Farms in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested 109 days ago

Also listed as

  • Essential / 28g$39.99
  • Preferred / 28g$59.99
  • Supreme / 3.5g$24.99
  • Essential / 28g (Smalls)$29.99

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Lab results

Tested by
Badger Labs
Test date
Jun 12, 2026
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
22.32%
Total THC
19.75%

Blue Dream at other stores

$2.68–$6.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Smoke KindLITTLES BRAND - Blue Dream - Littles - 28 Grams - Sativa$75.00$2.68/g
  2. Black Tie CBDBLUE DREAM (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS$89.99$3.17/g
  3. Twentyfive Hour FarmsBlue Dream THCa Flower – 1 oz$89.99$3.21/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream$167.99$6.00/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.