Skip to main content
Smoke Kind

LITTLES BRAND — Blue Dream — Littles — 28 Grams — Sativa

FlowerHybridBlue Dream

$2.68per gram

$75.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 15.9% THCa

Reported on the linked COA, lab not identified

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

5% below the $2.83/g median of 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g. The middle half run $2.04–$4.30/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 20–40 g (284 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $75.00 for 30 days, 4 price checks
Blue Dream
$7.50/g median across 35 listings at 15 stores, middle half $3.86–$10.62/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

What this listing is

Flower grade
Smalls · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
a lab we could not verify
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
15.87%
Total THC
14.16%
CBD
1.90%

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $75.00

No package-price changes in the recorded history.

Blue Dream at other stores

$1.43–$6.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Lit FarmsBlue Dream THCA Flower$24.99$1.43/g
  2. Black Tie CBDBLUE DREAM (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS$89.99$3.17/g
  3. Twentyfive Hour FarmsBlue Dream THCa Flower – 1 oz$89.99$3.21/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream$167.99$6.00/g
How this comparison was built

4 flower listings · 17.5g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.