Glitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower — 4g
$10.00per gram
$40.00 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 22.0% THCa
Badger Labs, tested 2 months ago
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
1% above the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Glitter Bomb
- $7.43/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.98–$8.04/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested 68 days ago
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- Badger Labs
- Test date
- Jul 23, 2026
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Glitter Bomb at other stores
- Tesoro HempGlitter Bomb - Premium THCa Flower – 3.5g$25.00$7.14/g
- Super Greens HempGlitter Bomb THCa Flower – 7g$70.00$10.00/g
How this comparison was built
2 flower listings · 3.5g–7g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







