Skip to main content

Strain profile

Glitter Bomb

Glitter Bomb flower
Type
Hybrid
Average THCa
22.6%

Glitter Bomb from the vendors

Glitter Bomb — Plain JaneGlitter Bomb — Plain JaneGlitter Bomb — The Hemp DoctorGlitter Bomb — Simply MaryGlitter Bomb — Black Tie CBDGlitter Bomb — Super Greens HempGlitter Bomb — Super Greens HempGlitter Bomb — Ounce Of HopeGlitter Bomb — Tesoro HempGlitter Bomb — Flow GardensGlitter Bomb — Super Greens Hemp

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

2 COA documents
Average THCa22.6%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 3 listings. Numeric averages use 7 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Glitter Bomb

Open full market search
Store-balanced median$5.00/g
Best current $/g$1.04/gPlain Jane79% below median
Typical store range$4.29–$7.14/g
Stores compared9

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Plain JaneGlitter Bomb (Indoor Smalls) – Bulk THCA Flower – ()
1 LB$1.04–$1.52/g$472.50–$688.50
The Hemp DoctorPREMIUM THCA FLOWER | SMALLS | BULK BUDS – Glitter Bomb, Size: 1
2OZ$2.82/g$39.99
Simply MaryGlitter Bomb Smalls
14G$4.29/g$59.99
Black Tie CBDTHCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | Ounce – MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)
30 G$4.33–$16.33/g$129.99–$489.99
Super Greens HempGlitter Bomb Smalls THCA Flower Ounce
3.5 G · 7 G · 14 G$5.00–$11.43/g$25.00–$250.00
Ounce Of HopeGlitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower
1G · 4G · 7G$6.25–$12.00/g$12.00–$175.00
Tesoro HempGlitter Bomb - Premium THCa Flower
3.5G$7.14/g$25.00
Flow GardensGlitter Bomb – ()
28G$7.50/g$210.00
Kache ShopTier 2 Premium Live Hash Rosin – Glitter Bomb, Size:
2G · 3.5G$30.00–$32.50/g$65.00–$105.00

Available products