Skip to main content
Super Greens Hemp

Glitter Bomb THCa Flower — 7g

FlowerHybridGlitter Bomb

$10.00per gram

$70.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

8% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Glitter Bomb
$7.43/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.98–$8.04/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Exotic · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Glitter Bomb at other stores

$7.14–$7.14 per gramEvery Glitter Bomb listing
  1. Ounce Of HopeGlitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower – 14g$100.00$7.14/g
  2. Tesoro HempGlitter Bomb - Premium THCa Flower – 3.5g$25.00$7.14/g
How this comparison was built

2 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.