Skip to main content
Flow Gardens

Bleu Runtz

FlowerHybridRuntz

$10.00per gram

$35.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Runtz
$5.82/g median across 18 listings at 10 stores, middle half $2.66–$9.81/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

Also listed as

  • 3.5g (1/8 oz)$35.00
  • 7g (1/4 oz)$65.00
  • 28g (1 oz)$200.00

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Runtz at other stores

$5.43–$14.28 per gramEvery Runtz listing
  1. Holy City FarmsRimy Runtz – 4 gr$21.71$5.43/g
  2. Cheef BotanicalsRuntz THCa Flower – 7 Grams (1/4 Ounce) – Runtz – Individual$69.95$9.99/g
  3. Yumz LabRuntz THCA Flower – 3.5g$49.99$14.28/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.