Skip to main content
Lit Farms

Lemon Cherry Gelato BX1 THCA Flower

$7.14per gram

$24.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 24.6% THCa

Badger Labs, tested 15 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Lemon Cherry Gelato
$6.00/g median across 29 listings at 15 stores, middle half $4.51–$9.71/g
Share on X

Opens Lit Farms in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago

Also listed as

  • 3.5g Supreme$24.99
  • 28g Supreme$119.99
  • 28g Essential$49.99

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Lab results

Tested by
Badger Labs
Test date
Jul 3, 2025, over a year old
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
24.64%
Total THC
21.80%

Lemon Cherry Gelato at other stores

$3.57–$7.25 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
  1. BaysmokesHella Slumped - Greenhouse THCa Flower – Lemon Cherry Gelato – 7g$24.99$3.57/g
  2. Super Greens HempLemon Cherry Gelato THCa Flower – 7g$50.00$7.14/g
  3. Holy City FarmsLimited Trial Batches – Platinum Lemon Cherry Gelato – Type 1, Size: 4 gr$28.95$7.24/g
  4. Smoke KindLemon Cherry Gelato - Indoor - 4 Grams - Hybrid$29.00$7.25/g
How this comparison was built

4 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.