Skip to main content
Baysmokes

Hella Slumped — Greenhouse THCa Flower — Lemon Cherry Gelato — 7g

$3.57per gram

$24.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

61% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Lemon Cherry Gelato
$6.00/g median across 29 listings at 15 stores, middle half $4.51–$9.71/g
Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lemon Cherry Gelato at other stores

$2.50–$7.14 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Lemon Cherry Gelato New Batch (Indica)$35.00$2.50/g
  2. Smoke KindLemon Cherry Gelato - 14 Grams - Hybrid$50.00$3.57/g
  3. Super Greens HempLemon Cherry Gelato THCa Flower – 14g$70.00$5.00/g
  4. Lit FarmsLemon Cherry Gelato BX1 THCA Flower$24.99$7.14/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.