Skip to main content
Simply Mary

Papaya Rosin — 2g

ConcentratesHybridPapaya

$34.99per gram

$69.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 61.6% THCa

Excelbis Labs, test date not stated

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell rosin, 1.5–3 g.

Last 30 days
Steady at $69.99 for 30 days, 4 price checks
Papaya
$42.39/g median across 19 listings at 12 stores, middle half $33.75–$56.82/g
Share on X

Opens Simply Mary in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
9 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Excelbis LabsProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Rosin · from the listing title

Lab results

Tested by
Excelbis Labs
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
61.60%
Total THC
54.29%
CBD
1.98%

Price history

Tracked since Sep 11, 20264 checksNow $69.99

No package-price changes in the recorded history.

Papaya at other stores

$11.66–$46.25 per gramEvery Papaya listing
  1. LooperverseLive Badder 3G: Papaya Punch$34.99$11.66/g
  2. Super Greens HempBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Purple Papaya x Blue Berriez x AZ-11 (I/I/I)$50.00$25.00/g
  3. Shop Hello MaryPapaya Berry THCa Rosin$39.99$38.49/g
  4. CryspPapaya | Cold Cure | Tier 1 – 4g$184.99$46.25/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1.0g–4g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.

More from Simply Mary

More concentrates listings