Skip to main content
Super Greens Hemp

THCa Live Rosin — 3.5 G — OG Kush

ConcentratesHybridOg Kush

$57.14per gram

$200.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.

Last 30 days
Steady at $200.00 for 30 days, 6 price checks
Og Kush
$25.75/g median across 10 listings at 6 stores, middle half $20.63–$34.99/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Budget · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Price history

Tracked since Jul 21, 202611 checksNow $200.00

No package-price changes in the recorded history.

Og Kush at other stores

$11.66–$20.00 per gramEvery Og Kush listing
  1. Oregon Hemp FlowerOG Kush 96.66% THCa Crumble Dab Wax – 3g$34.99$11.66/g
  2. Smoke KindPUR VYB - 2G THCa Live Resin - OG Kush (Indica) – OG Kush$40.00$20.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.