Skip to main content
Smoke Kind

PUR VYB — 2G THCa Live Resin — OG Kush (Indica) — OG Kush

ConcentratesHybridOg Kush

$20.00per gram

$40.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

At the median for 6 stores' live resin, 1.5–3 g. The middle half run $18.13–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 1.5–3 g (38 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Og Kush
$25.75/g median across 10 listings at 6 stores, middle half $20.63–$34.99/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Og Kush at other stores

$11.66–$57.14 per gramEvery Og Kush listing
  1. Oregon Hemp FlowerOG Kush 96.66% THCa Crumble Dab Wax – 3g$34.99$11.66/g
  2. RosslynOG Kush (Select Wash) – 1g$28.99$28.99/g
  3. VivimuOG Kush THCA Diamond Sauce – 1g$36.99$36.99/g
  4. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – OG Kush$200.00$57.14/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.