Skip to main content
Oregon Hemp Flower

OG Kush 96.66% THCa Crumble Dab Wax — 3g

ConcentratesHybridOg Kush

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell crumble, 3–5 g.

Og Kush
$25.75/g median across 10 listings at 6 stores, middle half $20.63–$34.99/g
Share on X

Opens Oregon Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Crumble · from the listing title

Og Kush at other stores

$20.00–$57.14 per gramEvery Og Kush listing
  1. Smoke KindPUR VYB - 2G THCa Live Resin - OG Kush (Indica) – OG Kush$40.00$20.00/g
  2. Super Greens HempTHCa Live Rosin – 3.5 G – OG Kush$200.00$57.14/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 2g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.