Skip to main content
Baysmokes

Gorilla Glue — THCa Flower — 14g

FlowerHybridGorilla Glue

$8.57per gram

$119.99 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

20% above the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (392 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gorilla Glue
$6.18/g median across 19 listings at 8 stores, middle half $2.33–$10.53/g
Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gorilla Glue at other stores

$1.79–$3.57 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
  2. Smoke KindLITTLES BRAND - Gorilla Glue - 28 Grams Littles - Hybrid$60.00$2.14/g
  3. Super Greens HempGorilla Glue (GG4) THCA Flower | – 1 oz$60.00$2.14/g
  4. Shop Hello MaryGorilla Glue ~ Greenhouse$49.99$3.57/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14.0g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.