Skip to main content
Shop Hello Mary

Gorilla Glue ~ Greenhouse

FlowerHybridGorilla Glue

$3.57per gram

$49.99 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Gorilla Glue
$8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
Share on X

Opens Shop Hello Mary in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

Also listed as

  • 14g$49.99
  • 28g$89.99

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated
Cultivation
Greenhouse · from the listing title

Gorilla Glue at other stores

$1.79–$7.86 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
  2. Smoke KindLITTLES BRAND - Gorilla Glue - 28 Grams Littles - Hybrid$60.00$2.14/g
  3. Super Greens HempGorilla Glue (GG4) THCA Flower | – 1 oz$60.00$2.14/g
  4. BaysmokesGorilla Glue – THCa Flower – 1 oz$219.99$7.86/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.