Skip to main content
Super Greens Hemp

Gorilla Glue (GG4) THCA Flower — – 1 oz

FlowerHybridGorilla Glue

$2.14per gram

$60.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $75.00, 20% lower

68% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
0% above its 30-day median. $50.00–$60.00 observed, 3 price checks
Gorilla Glue
$8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Tier, as listed
Budget · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 20, 20263 checksNow $60.00
$50$55$60Sep 20Sep 21

Gorilla Glue at other stores

$1.79–$7.86 per gramEvery Gorilla Glue listing
  1. THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
  2. Smoke KindLITTLES BRAND - Gorilla Glue - 28 Grams Littles - Hybrid$60.00$2.14/g
  3. Shop Hello MaryGorilla Glue ~ Greenhouse$49.99$3.57/g
  4. BaysmokesGorilla Glue – THCa Flower – 1 oz$219.99$7.86/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14.0g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.