Skip to main content
THCA Small Buds

Dank Dynasty Afghan Hash — 10g

ConcentratesHybridAfghan

$19.00per gram

$189.99 product total for 10g; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $260.00, 27% lower

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell hash, 5–10 g.

Last 30 days
Steady at $189.99 for 30 days, 44 price checks
Afghan
$19.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $17.00–$24.29/g
Share on X

Opens THCA Small Buds in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Exotic · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Hash · from the listing title

Price history

Tracked since Jul 25, 202679 checksNow $189.99

No package-price changes in the recorded history.

Afghan at other stores

$15.00–$29.17 per gramEvery Afghan listing
  1. Boston Hemp IncBoston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 10g$149.99$15.00/g
  2. Black Tie CBDTHCA AFGHAN HASH – 1 Case (6 Grams)$174.99$29.17/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 6g–10g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.