Skip to main content
Black Tie CBD

THCA AFGHAN HASH — 1 Case (6 Grams)

ConcentratesHybridAfghan

$29.17per gram

$174.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell hash, 5–10 g.

Afghan
$19.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $17.00–$24.29/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Hash · from the listing title

Afghan at other stores

$15.00–$19.00 per gramEvery Afghan listing
  1. Boston Hemp IncBoston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 10g$149.99$15.00/g
  2. THCA Small BudsDank Dynasty Afghan Hash – 10g$189.99$19.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 10g–10g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.