Afghan from the vendors
Offers
Where to find Afghan
Store-balanced median$13.18/g
Best current $/g$5.18/gSuper Greens Hemp61% below median
Typical store range$10.56–$17.79/g
Stores compared4
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Boston Hemp IncBoston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate
1G · 2G · 10G$12.35–$15.00/g$14.99–$349.99Available products
Boston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 1 oz
Boston Hemp IncPrice checked today
$12.35/g$349.99 · 1 oz
Boston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 1g
Boston Hemp IncPrice checked today
$14.99/g$14.99 · 1g
Boston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 2g
Boston Hemp IncPrice checked today
$14.99/g$29.99 · 2g
Boston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 10g
Boston Hemp IncPrice checked today
$15.00/g$149.99 · 10g











