Skip to main content
THCa Hempire

Snow caps trop cherry

FlowerSativaTrop Cherry

$1300.00listed

$1300.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Trop Cherry
$5.18/g median across 5 listings at 4 stores, middle half $4.29–$6.47/g
Share on X

Opens THCa Hempire in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated

Trop Cherry at other stores

$2.86–$7.50 per gramEvery Trop Cherry listing
  1. Smoke KindPuffaroo - Trop Cherry - 28 Grams - Sativa$80.00$2.86/g
  2. BaysmokesMixLight Greenhouse THCa Flower – 14g – Trop Cherry$54.99$3.93/g
  3. BioWellnessXBudget THCa Flower Without the Premium Price – Choose Your Type: Sativa, Step 2: Select Your Strain: Premium | Trop Cherry (Sativa), Step 3: Pick Your Size: – 1 oz$120.00$4.29/g
  4. Flow GardensTrop Cherry – 1 oz$210.00$7.50/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.