Skip to main content
THCa Hempire

Strawberry Cough Snowcaps

FlowerHybridStrawberry Cough

$1100.00listed

$1100.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Strawberry Cough
$5.71/g median across 7 listings at 5 stores, middle half $2.41–$8.57/g
Share on X

Opens THCa Hempire in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated

Strawberry Cough at other stores

$1.79–$8.93 per gramEvery Strawberry Cough listing
  1. THCA Small BudsStrawberry Cough THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
  2. Smoke KindStrawberry Cough - Minis - 28 Grams - Sativa$55.00$1.96/g
  3. Ounce Of HopeStrawberry Cough Strain, 24.5% THCa Flower – 1 oz$175.00$6.25/g
  4. Super Greens HempStrawberry Cough THCa Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.