Gorilla Glue — THCa Flower — 1 oz
$7.86per gram
$219.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
17% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Gorilla Glue
- $8.79/g median across 20 listings at 9 stores, middle half $2.40–$14.27/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Gorilla Glue at other stores
- THCA Small BudsGorilla Glue THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
- Smoke KindLITTLES BRAND - Gorilla Glue - 28 Grams Littles - Hybrid$60.00$2.14/g
- Super Greens HempGorilla Glue (GG4) THCA Flower | – 1 oz$60.00$2.14/g
- Shop Hello MaryGorilla Glue ~ Greenhouse$49.99$3.57/g
How this comparison was built
4 flower listings · 14.0g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







