SFV OG Diamonds THCa Concentrate
$29.99listed
$29.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Sfv Og
- $11.38/g median across 3 listings at 2 stores, middle half $9.07–$13.69/g
Opens Shop Hello Mary in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- 2 days ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Concentrate type
- Diamonds · from the listing title
Sfv Og at other stores
$10.00–$16.00 per gramEvery Sfv Og listing
- Tesoro HempSFV OG THCa Cured Resin – 3.5g$35.00$10.00/g
- Dream4delivery2.5G Venera Live Resin – SFV OG$40.00$16.00/g
How this comparison was built
2 concentrate listings · 2.5g–3.5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Shop Hello Mary
Shop Hello MaryPrice checked 2 days ago
Space City X Hello Mary Kaptain Krunch Smalls$4.29/g$59.99 · 14g







