Galactic Warheads THCa Flower — 7 Grams (1/4 Ounce) — Single
$9.99per gram
$69.95 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 35.7% THCa
PharmLabs, test date not stated
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
8% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (434 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Galactic Warheads
- $9.38/g median across 4 listings at 4 stores, middle half $7.66–$9.85/g
Opens Cheef Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- PharmLabsProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- PharmLabs
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Galactic Warheads at other stores
- Flow GardensGalactic Warheads – 7g$65.00$9.29/g
- Yumz LabGalactic Warheads • Flower Jar – 14g$154.00$11.00/g
How this comparison was built
2 flower listings · 7g–14g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







