Skip to main content
Flow Gardens

Galactic Warheads — 7g

FlowerHybridGalactic Warheads

$9.29per gram

$65.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

At the median for 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
At its 30-day low. $65.00–$210.00 observed, 39 price checks
Galactic Warheads
$9.38/g median across 4 listings at 4 stores, middle half $7.66–$9.85/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Aug 19, 202664 checksNow $65.00
$65$138$210Aug 19Sep 2Sep 16Sep 17

Galactic Warheads at other stores

$9.24–$11.00 per gramEvery Galactic Warheads listing
  1. Cheef BotanicalsGalactic Warheads THCa Flower – 7 Grams (1/4 Ounce) – 2-Pack$129.40$9.24/g
  2. Yumz LabGalactic Warheads • Flower Jar – 14g$154.00$11.00/g
How this comparison was built

2 flower listings · 14g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.