Dank Dynasty Afghan Hash — 5g
$20.00per gram
$99.99 product total for 5g; shipping calculated by vendor; before tax
Marked down from $140.00, 29% lower
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell hash, 3–5 g.
- Last 30 days
- Steady at $99.99 for 30 days, 44 price checks
- Afghan
- $19.00/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $17.00–$24.29/g
Opens THCA Small Buds in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Indoor · from vendor data
- Tier, as listed
- Exotic · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Hash · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Afghan at other stores
- Boston Hemp IncBoston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 10g$149.99$15.00/g
- Black Tie CBDTHCA AFGHAN HASH – 1 Case (6 Grams)$174.99$29.17/g
How this comparison was built
2 concentrate listings · 6g–10g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







