Skip to main content
Oregon Hemp Flower

Peach Rainbow Indoor THCa Flower

FlowerHybridRainbow

$39.99listed

$39.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Rainbow
$5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Share on X

Opens Oregon Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
7 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title

Rainbow at other stores

$2.68–$5.71 per gramEvery Rainbow listing
  1. Smoke KindRainbow Sherbet - 28 Grams - Hybrid$75.00$2.68/g
  2. Kache ShopPremium Light Assist Flower – Cadillac Rainbow, Size: – 14g$70.00$5.00/g
  3. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Rainbow Gas$159.99$5.71/g
  4. Lit FarmsRainbow Runtz THCA Flower$19.99$5.71/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.